Моя первая HTML-страничка на StepkinBlog.ru                                                 
Размер:
AAA
Цвет: CCC
Изображения Вкл.Выкл.

Адалдық алаңы

Сайлау қорытындысы бойынша ең көп дауыс жинаған 9 класс оқушысы Сулейменова Назерке "Жас Ұлан"ұйымының ұланбасы болып тағайындалды.

Фото @bestamak_orta_mektebi_kmm в Инстаграме

2021-2022оқу жылы,Бестамақ орта мектебінде 13.09-19.09 күндері "Жасөспірім" жедел алдын алу шаралары ұйымдастырылып,ата -аналар комитеті мүшелерінен,мектеп мұғалімдерінен кезекші топтар түнгі рейдтерге шығып көшелерді, дүкендерді аралап, тәртіпті бақылады.Құқықбұзушылық тіркелген жоқ. 

Фото @bestamak_orta_mektebi_kmm в Инстаграме

Ағымдағы жылдың 8-қыркүйек күні «Ақтөбе-Дарын» өңірлік ғылыми-тәжірибелік қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен аудандық білім бөлімдеріне қарасты білім беру ұйымдарының 14 пен 18 жас аралығындағы мектеп оқушыларына арналған «Елбасы Медалі» жобасы жайында толыққанды ақпарат беру мақсатында зум платформасы арқылы онлайн конференциясы өткізілді. Мектебімізден 9-11 класс оқушылары қатысты.

Фото @bestamak_orta_mektebi_kmm в Инстаграме


Бестамақ орта мектебінде 1 қыркүйек білім күніне арналған "Кел балалар оқылық! " атты салтанатты жиын өтті. Жиынға Бестамақ ауылдық округінің әкімі Даулеталин Қанат Сагынгалиевич қатысты. 1 класс оқушыларына
" ӘЛІППЕ ", "БУКВАРЬ" оқулығы салтанатты түрде табыс етілді.

Фото в Инстаграме

Білім беру саласындағы көп жылдық нәтижелі еңбегі үшін Бестамақ орта мектебінің тәжірибелі маманы,тарих пәнінің мұғалімі Жарманова Гулсара Абдуллаевна Ақтөбе облысының білім басқармасының басшысының ҚҰРМЕТ ГРОМОТАСЫМЕН марапатталды.
Марапатыңызбен шын жүректен құттықтаймыз!!!
Сізге деніңізге саулық,өскелең ұрпақты тәрбиелеудегі өрелі жұмыстар мен абыройлы істеріңізге толымды табыс тілейміз.Әрдайым шығаршылық ізденістер мен ғылыми жаңалықтарыңыз арта берсін!Ұстаздық жолыңыз тек өрлеу мен өсуге бастасын.

Фото в Инстаграме

Мектебіміздің бастауыш кәсіподақ төрағасы Мухашева Айнур Бахуадиновна Бестамақ орта мектебінің атынан <Кәсіподақтың үздік бастауыш ұйымы> атты республикалық байқау-сайысының облыстық кезеңіне қатысып, жаңашылдық пен кәсіби біліктілігін танытқаны үшін ІІ дәрежелі дипломмен марапатталып, 70 000 мың теңге сертификатын иеленді.

Фото в Инстаграме

30.03.2021 жылы өткізілген № 4 педагогикалық кеңесте мемлекеттік қызмет көрсету салалары бойынша бірінші сыныпқа қабылдау электронды форматта жүргізілетінін, 2021-2022 оқу жылына 1 сәуірден бастап 1-сыныпқа алты жасар және ағымдағы күнтізбелік жылы 6-ға толатын балаларды қабылдайтыны туралы ақпарат берілді .Бірінші сынып оқушыларының құжаттарын қабылдау 1 сәуірден бастап 1 тамызға дейін жалғасатындығы және құжаттарды egov.kz арқылы тапсыруға болатыны туралы таныстырылды.

Фото @bestamak_orta_mektebi_kmm в Инстаграме

2021-2022 оқу жылы  бекітілген  кадрлары туралы мәлімет

Тегі, аты-жөні

Атқарып отырған лауазымы

Санаты

1

Истегулова Анара   Гасыровна

директор

Педагог-зерттеуші

2

Аккалиева Женисгул Маратовна

директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

Педагог-зерттеуші

3

Сатыбалдина Эльвира Абилкаировна

Директордың ғылыми әдістемелік жұмыстары жөніндегі орынбасары

Педагог-зерттеуші

4

Акылбекова    Асел Кабиболлаевна

директордың оқу ісі жөніндегі  орынбасары

Педагог-зерттеуші

5

Дощанова  Гайный Конысбаевна

директордың тәрбие  ісі жөніндегі  орынбасары

Бірінші

6

Дощанова Сауле Жанабергеновна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-зерттеуші

7

Молдаулетова Менсулу Ташановна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-зерттеуші

8

Оразгалиева   Асел   Абаевна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-зерттеуші

9

Дилмаганбетова Айсауле Акжалиевна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-зерттеуші

10

Карабатырова Ансаған Батырхановна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-сарапшы

11

Бекетаева Гулшарат Жолайқызы

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-зерттеуші

12

Габдуллина Гулмира Егинбаевна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-зерттеуші

13

Аязбаева Анаргуль Эсетовна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-сарапшы

14

Куртекова  Алия Сагингалиевна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-модератор

15

Куртесова Бакитгул Кураковна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-модератор

16

Сейтпагамбетова Нургул Тажигариевна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-модератор

17

Мусина   Әсем Жарылқапқызы

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-модератор

18

Мамбетова Гулстан Сериковна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-модератор

19

Аймухамбетова Казина Кадирбековна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог

20

Аманова  Мария  Кенесбаевна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог

21

Бурханова Каламкас

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-сарапшы

22

Расмагамбетова Жанна Нурлыбековна

бастауыш класс мұғалімі

Екінші

23

Ерназарова   Асел   Булатовна

бастауыш класс мұғалімі

Педагог-модератор

24

Алтыбаева Ушыга Есбосыновна

математика  пәні  мұғалімі

Педагог-зерттеуші

25

Алмағанбетова   Лена   Әлімбайқызы

математика  пәні  мұғалімі

Педагог

26

Мадиев Айдос Арқарұлы

математика  пәні  мұғалімі

Педагог

27

Адилов Нұржан Сатбайұлы

математика  пәні  мұғалімі

Педагог

28

Әміржанова Айнұр  Маратқызы

математика  пәні  мұғалімі

Педагог-модератор

29

Жолды   Ляззат Жумабаевна

Математика,информатика   пәні  мұғалімі

Педагог-зерттеуші

30

Каленова  Гулден Елеукановна

физика  пәні  мұғалімі

Педагог-сарапшы

31

Курманалина Айгул Аманжоловна

физика  пәні  мұғалімі

Педагог-сарапшы

32

Байбөлек Гүлнұр Малбағарқызы

информатика  пәні  мұғалімі

Педагог-зерттеуші

33

Кошекова  Гулжайна Сандибаевна

информатика  пәні  мұғалімі

Педагог

34

Курманова Лаззат Бауржановна

химия  пәні  мұғалімі

Педагог-зерттеуші

35

Искакова   Айгул Олжайқызы

химия  пәні  мұғалімі

Педагог-зерттеуші

36

Утегенова Гулзада Гумаровна

география  пәні  мұғалімі

Педагог-зерттеуші

37

Лұқбанов Абай Қайратұлы

география  пәні  мұғалімі

Педагог-модератор

38

Нұрланқызы Гүлнұр

география  пәні  мұғалімі

Педагог

39

Алиев Азат Ерланович

география  пәні  мұғалімі

Педагог-модератор

40

Шенгельбаева Райхан Сайляубаевна

биология пәні  мұғалімі

Педагог-модератор

41

Джубатова Меруерт Қажмұханқызы

биология пәні  мұғалімі

Педагог

42

Арыкова    Гулназ Ануарбековна

биология пәні  мұғалімі

Педагог

43

Анафияева Гулсара Кайбуллаевна

қазақ тілі  пәні  мұғалімі

Педагог-шебер

44

Бердембаева Гулзира Сисеновна

қазақ тілі  пәні  мұғалімі

Педагог-шебер

45

Нурпейсова Салтанат Казбековна

қазақ тілі  пәні  мұғалімі

Педагог-зерттеуші

46

Мухашева   Айнур Бахуадиновна

қазақ тілі  пәні  мұғалімі

Педагог-зерттеуші

47

Калдыбаева Алтынай Атабаевна

қазақ тілі орыс мектебінде  пәні  мұғалімі

Жоғары

48

Елубаев Кадир Тыныштыкович

қазақ тілі орыс мектебінде  пәні  мұғалімі

Педагог-сарапшы

49

Ахметова   Гулзат Молдагалиевна

орыс тілі  пәні  мұғалімі

Педагог-сарапшы

50

Елюбаева Гаухар Амангосовна

орыс тілі  пәні  мұғалімі

Педагог-модератор

51

Гилимова Назерке Утегеновна

орыс тілі  пәні  мұғалімі

Педагог

52

Ульданова Айнагуль Казамшиевна

орыс тілі  пәні  мұғалімі

Педагог

53

Дәулетбаева  Алтынгүл Төреғалиқызы

орыс тілі  пәні  мұғалімі

Педагог-модератор

54

Ермагамбетова Лаура Аипкалиевна

орыс тілі  пәні  мұғалімі

Педагог

55

Максачук   Вероника Фомовна

орыс тілі  пәні  мұғалімі

Педагог-сарапшы

56

Устенко   Светлана Германовна

орыс тілі  пәні  мұғалімі

Бірінші

57

Тулегенова  Баян  Дукенбаевна

ағылшын тілі  пәні  мұғалімі

Бірінші

58

Ерниязова   Жанар Темирбековна

ағылшын тілі  пәні  мұғалімі

Педагог-сарапшы

59

Ерназарова Назым Жанибековна

ағылшын тілі  пәні  мұғалімі

Екінші

60

Нұртаза   Мөлдір Нұржанқызы

ағылшын тілі  пәні  мұғалімі

Педагог-сарапшы

61

Сулейменова Эльвира Абатовна

ағылшын тілі  пәні  мұғалімі

Педагог-модератор

62

Бекзада Айгерім Лунарқызы

ағылшын тілі  пәні  мұғалімі

Педагог

63

Батырханова Жансая Ертайқызы

ағылшын тілі  пәні  мұғалімі

Педагог

64

Баққалиева Мадина Бауыржанқызы

ағылшын тілі  пәні  мұғалімі

Педагог

65

Нурсеитова  Гульдана Болысбеккызы

ағылшын тілі  пәні  мұғалімі

Педагог-модератор

66

Жарманова Гулсара Абдуллаевна

тарих пәні  мұғалімі

Жоғары

67

Исенова  Слушаш Ихсановна

тарих пәні  мұғалімі

Жоғары

68

Ескарина  Акжунис Батыркановна

тарих пәні  мұғалімі

Педагог

69

Умурзакова Майра Бейбитовна

тарих пәні  мұғалімі

Жоғары

70

Булекбаева Кундей Имамадиновна

музыка  пәні  мұғалімі

Педагог-сарапшы

71

Жумабаев Жанболат Назаргалиевич

музыка  пәні  мұғалімі

Педагог-сарапшы

72

Аязбаев  Серик Иркинович

технология  пәні  мұғалімі

Педагог-сарапшы

73

Сулейменова Нурсауле

технология  пәні  мұғалімі

Педагог-сарапшы

74

Жолдыбаев  Марат Максутович

бейнелеу пәні  мұғалімі

Педагог-модератор

75

Карабалин Бакытжан Толыбаевич

дене шынықтыру  пәні  мұғалімі

Бірінші

76

Истегулов   Болат   Рахимович

дене шынықтыру  пәні  мұғалімі

Бірінші

77

Сеитов   Жандос Жанкелдиевич

дене шынықтыру  пәні  мұғалімі

Бірінші

78

Аминов Амангелды Темирханович

дене шынықтыру  пәні  мұғалімі

Педагог-сарапшы

79

Балмагамбетова Гаухар Берикқызы

дене шынықтыру  пәні  мұғалімі

Педагог-модератор

80

Абдуллаев    Берик       Аманбаевич

дене шынықтыру  пәні  мұғалімі

Педагог

81

Жолдыбай   Нурат   Максутулы

дене шынықтыру  пәні  мұғалімі

Педагог-модератор

82

Шабилов   Ермек Берикпаевич

АӘД,дене шынықтыру   пәні  мұғалімі

Екінші

83

Алпысбаев Қайсар Қобландыұлы

Спорт инструкторы

Педагог

84

Жылкибаева Айназар

өзін-өзі тану пәні  мұғалімі

Екінші

85

Дуйсенбаева   РозаМаратовна

Тарих, өзін-өзі тану пәні  мұғалімі

Екінші

86

Аминова Алмагул Анесовна

психолог

Екінші

87

Сеитова Гулжанат  Жексенқызы

психолог

Педагог-модератор

88

Жанпеисова Саяжан Берікқызы

Әлеуметтік педагог

Педагог

89

Куптлеуова  Алия  Бейбитовна

тәлімгер

Педагог

90

Джултубаева Азиза Нұрланқызы

Қосымша білім беру педагогі

Педагог

91

Смагулова  Фарида  Кудайбергеновна

мектепалды даярлық топ тәрбиешісі

Педагог

92

БибитоваЖанна Галымжановна

мектепалды даярлық топ тәрбиешісі

Педагог

93

Диярова Динара Арыстановна

мектепалды даярлық топ тәрбиешісі

Педагог

94

Жайназарова  Жанылай Жубаткановна

мектепалды даярлық топ тәрбиешісі

Педагог-модератор

95

Аймагамбетова Тыныштык Кубаевна

Кітапхана меңгерушісі

96

Жолдыбаева Арайлым Мұратқызы

Кітапханашы

97

Аймагамбетова Асемгул Абулхановна

Лаборант

98

Балмағамбет Сымбат Сембайқызы

Лаборант

 


 Бестамақ орта мектебі педагогтерінің 2021-2022 оқу жылындағы оқу жүктемесі


Пән мұғалімі  класы пән атауы  сағат саны  жалпы апталық жүктемесі
1 Молдаулетова  математика  4 16
Әліппе 6
жаратылыс 1
дүниетану 1
к/еңбек 1
д/ш 3
2 Габдуллина Г математика  4 16
Әліппе 6
жаратылыс 1
дүниетану 1
к/еңбек 1
д/ш 3
3 Мусина А математика  4 16
Әліппе 6
жаратылыс 1
дүниетану 1
к/еңбек 1
д/ш 3
4 Аманова М математика  4 16
Әліппе 6
жаратылыс 1
дүниетану 1
к/еңбек 1
д/ш 3
5 Бурханова К математика  4 23
Букварь 6
естествозн 1
математика  4
русский яз 4
литерат чт 3
естествознан 1
6 Дощанова С математика  4 16
әдебиет.оқу 3
қазақ тілі 4
жаратылыс 1
дүниетану 1
музыка 1
к/еңбек 1
таңдау  1
7 Аязбаева А математика  4 16
әдебиет.оқу 3
қазақ тілі 4
жаратылыс 1
дүниетану 1
музыка 1
к/еңбек 1
таңдау  1
8 Аймухамбетова  К математика  4 16
әдебиет.оқу 3
қазақ тілі 4
жаратылыс 1
дүниетану 1
музыка 1
к/еңбек 1
таңдау  1
9 Қарабатырова А математика  4 19
әдебиет.оқу 3
қазақ тілі 4
жаратылыс 1
дүниетану 1
3 а,3б ЦС 4
информатика 1
таңдау  1
10 Дилмагамбетова А қазақ тілі 4 17
әдебиет.оқу 3
математика  5
жаратылыс 2
дүниетану 1
к/еңбек 1
таңдау  1
11 Бекетаева Г қазақ тілі 4 20
әдебиет.оқу 3
математика  5
жаратылыс 2
дүниетану 1
ЦС 2
1а 1ә 1б 1в ЦС 2
таңдау  1
12 Оразгалиева А қазақ тілі 4 17
әдебиет.оқу 3
математика  5
жаратылыс 2
дүниетану 1
к/еңбек 1
таңдау  1
13 Куртесова Б қазақ тілі 4 19,5
әдебиет.оқу 3
математика  5
жаратылыс 2
дүниетану 1
ЦС 2
1а 1ә 1б 1в ЦС 1,5
таңдау  1
14 Ерназарова А русский яз 4 16
математика  5
русский лит 3
естествознан 2
2г, 3г  познание 2
15 Куртекова А қазақ тілі 4 16
әдебиет.оқу 3
математика  5
жаратылыс 2
дүниетану 1
таңдау  1
16 Мамбетова Г қазақ тілі 4 16
әдебиет.оқу 3
математика  5
жаратылыс 2
дүниетану 1
таңдау  1
17 Сейтпагамбетова  қазақ тілі 4 16
әдебиет.оқу 3
математика  5
жаратылыс 2
дүниетану 1
таңдау  1
18 Расмагамбетова Ж русский яз 4 16
русский лит 3
естествознан 2
4в, 1г познание 2
математика  5
19 Сатыбалдина Э қазақ тілі 2 8
қазақ тілі 3
қазақ тілі 3
20 Қалдыбаева А қазақ тілі 4 19,5
қазақ тілі 5
қазақ тілі 5
қазақ тілі 5
6-7в таңдау  0,5
21 Елубаев К.Т қазақ тілі 5 16
қазақ тілі 5
11в қазақ тілі 3
таңдау  1
таңдау  1
11в таңдау  1
22 Акылбевова А.К 10а қазақ тілі,әд 3 8
қазақ тілі,әд 5
23 Дощанова Г.К. таңдау  1 8
таңдау  1
таңдау  1
таңдау  1
таңдау  1
таңдау  1
11а таңдау  1
11ә таңдау  1
24 Бердембаева Г.С. қазақ тілі,әд 5 20
қазақ тілі,әд 5
қазақ тілі,әд 5
қазақ тілі,әд 5
25 Мухашева А.Б. қазақ тілі,әд 5 19
қазақ тілі,әд 5
қазақ тілі,әд 5
11а қазақ тілі,әд 3
11а  таңдау 1
26 Анафияева Г.К. қазақ тілі,әд 5 21
қазақ тілі,әд 5
қазақ тілі,әд 5
11ә қазақ тілі,әд 3
11ә таңдау  1
10кл ү/о әдебиет 2
27 Нурпейсова С.К. қазақ тілі,әд 5 19
қазақ тілі,әд 5
қазақ тілі,әд 5
10ә қазақ тілі,әд 3
10кл ү/о қазақ тілі 1  
28 Ахметова Г.М. орыс тілі 2 20
орыс тілі 2
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 3
10а орыс тілі,әд 2
10а ү/о орыс тілі,әд 2
29 Устенко С.Г. орыс тілі 2 20
орыс тілі 3
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 5
11в орыс тілі,әд 3
11в таңдау  1
30 Максачук В.Ф. орыс тілі,әд 5 19
6-7в орыс тілі 3
орыс әдеб 2
орыс әдеб 2
11а орыс тілі,әд 2
орыс тілі,әд 5
31 Ермагамбетова Лаура орыс тілі 2 18
орыс тілі 2
орыс тілі 2
орыс тілі 2
орыс тілі 2
орыс тілі 2
орыс тілі 2
орыс тілі 2
11ә орыс тілі,әд 2
32 Елюбаева Г.А. орыс тілі 2 19
орыс тілі 2
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 3
33 Гелимова Н. орыс тілі 2 17
орыс тілі 2
орыс тілі 2
орыс тілі 2
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 3
34 Ульданова А.К. орыс тілі 2 16
орыс тілі 2
орыс тілі 2
орыс тілі 2
орыс тілі 2
орыс тілі 2
орыс тілі 2
10ә орыс тілі,әд 2
35 Дәулетбаева А орыс тілі 2 19
орыс тілі 2
орыс тілі 2
орыс тілі 2
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 3
орыс тілі,әд 2
36 Тулегенова Б.Д. ағылшын т 2 17
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 3
ағылшын т 3
10а ағылшын т 3
11ә  ағылшын т 2
37 Ерниязова Ж ағылшын т 2 16
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 3
ағылшын т 3
38 Сулейменова Э.А ағылшын т 2 17
6-7в ағылшын т 3
ағылшын т 3
10ә ағылшын т 3
11а ағылшын т 2
11в ағылшын т 2
10а ү/о ағылшын т 2
  Нұртаза М.Н. ағылшын т 2 16
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 3
ағылшын т 3
40 Бекзада А.Л. ағылшын т 2 16
ағылшын т 2
ағылшын т 3
ағылшын т 3
ағылшын т 3
ағылшын т 3
41 Батырханова Ж ағылшын т 2 16
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 3
ағылшын т 3
42 Ерназарова Н.Ж. ағылшын т 2 16
ағылшын т 2
ағылшын т 3
ағылшын т 3
ағылшын т 3
ағылшын т 3
43 Нурсейтова Гульдана ағылшын т 2 16
ағылшын т 3
ағылшын т 3
ағылшын т 2
ағылшын т 3
ағылшын т 3
44 Баккалиева М ағылшын т 2 16
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 2
ағылшын т 2
45 Алтыбаева У.Е. алгебра,геом 5 21
геометрия 5
10а  алгебра,геом 6
11а алгебра,геом 5
46 Жолды Л.Ж. алгебра,геом 5 22
математика  5
алгебра,геом 5
11в алгебра,геом 5
11в информатика 2
47 Алмагамбетова Л.Ә математика  5 20
математика  5
математика  5
алгебра 5
48 Мадиев А.А. математика  5 20
геометрия 5
алгебра,геом 5
алгебра,геом 5
49 Адилов Н.С. алгебра,геом 5 20
10 кл ү/о алгебра,геом 4
10ә алгебра,геом 6
11ә алгебра,геом 5
50 Әміржанова А математика  5 15
математика  5
алгебра,геом 5
51 матем орыс математика  5 10
алгебра,геом 5
52 Каленова Г.Е. физика 2 19
физика 2
физика 2
физика 2
10а физика 2
10ә физика 2
10ә таңдау  1
11а физика 3
11ә физика 3
53 Курманалина А.А. физика 2 18
физика 2
физика 2
физика 2
физика 2
физика 2
физика 2
физика 2
таңдау  1
11в таңдау  1
54 Истегулова А.Г. 10а информатика 2 8
10ә информатика 2
11а информатика 2
11ә информатика 2
55 Кошекова Г ЦС 1 15
ЦС 1
ЦС 1
информатика 1
информатика 1
информатика 1
информатика 1
информатика 1
информатика 1
информатика 1
информатика 1
информатика 1
информатика 1
информатика 1
10кл ү/о информатика 1
  Байбөлек Г ЦС 1 9
ЦС 1
ЦС 1
информатика 1
информатика 1
информатика 1
информатика 1
информатика 1
информатика 1
56 Вакант (орыс) ЦГ 1 6,5
ЦГ 0,5
ЦГ 1
информатика 1
6-7в информатика 1
информатика 1
информатика 1
57 Шенгельбаева Р.С. жаратылыс 2 18
10а биология 2
биология 2
биология 2
биология 2
биология 2
биология 2
10ә биология 2
таңдау  1
10а таңдау  1
58 Джубатова М.К. жаратылыс 2 16
жаратылыс 2
биология 2
биология 2
биология 2
биология 2
таңдау  1
таңдау  1
11ә таңдау  1
11а таңдау  1
59 Арыкова Г.Ә. жаратылыс 2 18
6в  жаратылыс 2
7в  биология 2
биология 2
биология 2
биология 2
таңдау  1
таңдау  1
таңдау  1
11в таңдау  1
10кл ү/о биология 2
60 Утегенова Г.Г жаратылыс 2 18
география 2
география 2
10 а таңдау  1
10а география 2
10ә география 2
11а география 3
11ә география 3
11ә таңдау  1
61 Лұқбанов А.Қ. география 2 8
география 2
10а таңдау  1
10ә таңдау  1
11ә кәсіпкерлік 2
62 Нұрланқызы Г. география 2 17
география 2
география 2
география 2
география 2
таңдау  1
таңдау  1
таңдау  1
таңдау  1
таңдау  1
таңдау  1
11а таңдау  1
63 Алиев А география 2 10
география 2
география 2
11в таңдау  1
11в география 3
64 Искакова А.О. химия  1 23
химия  1
химия  1
химия  2
химия  2
химия  2
химия  2
химия  2
химия  2
10а химия  2
10 ә химия  2
11а таңдау  1
11ә таңдау  1
10кл ү/о химия  2
65 Курманова Л.Б химия  1 8
химия  2
химия  2
11в химия  3
66 Булекбаева К.И. музыка 1 15
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
67 Жумабаев Ж.Н. музыка 1 8
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
музыка 1
68 Сулейменова Н. к/еңбек 2 17
к/еңбек 2
к/еңбек 2
к/еңбек 2
к/еңбек 1
к/еңбек 1
к/еңбек 1
к/еңбек 1
к/еңбек 1
к/еңбек 1
к/еңбек 1
к/еңбек 1
таңдау  1
69 Аязбаев С.Э. к/еңбек 1 14
к/еңбек 1
к/еңбек 1
к/еңбек 1
к/еңбек 2
к/еңбек 2
к/еңбек 2
6-7в к/еңбек 2
к/еңбек 1
к/еңбек 1
70 Жолдыбаев М.М. к/еңбек 1 18
к/еңбек 1
к/еңбек 1
к/еңбек 1
к/еңбек 1
к/еңбек 1
к/еңбек 2
к/еңбек 1
к/еңбек 1
к/еңбек 2
таңдау  1
таңдау  1
таңдау  1
таңдау  1
11а таңдау  1
11ә таңдау  1
71 Аккалиева Ж.М. тарих 3 8
тарих 4
таңдау  1
72 Жарманова Г.А. тарих 3 18
тарих 3
тарих 3
тарих 3
тарих 3
тарих 3
73 Исенова С.И. тарих 3 20
тарих 3
10а тарих 4
11а тарих,джт 3
11ә тарих 1
11а таңдау  1
11ә таңдау  1
10ә таңдау  1
10кл ү/о тарих,джт 3
74 Ескарина А.Б. тарих 3 16
тарих 3
тарих 4
10ә тарих 4
таңдау  1
таңдау  1
75 Дүйсембаева Р.М. тарих 4 16
таңдау  1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
10а өзін-өзі тану 1
11а өзін-өзі тану 1
11ә өзін-өзі тану 1
10ә өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
76 Жылқыбаева А. өзін-өзі тану 1 16
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
6-7в өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
11в өзін-өзі тану 1
77 Вакант (қазақ) өзін-өзі тану 1 15
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
өзін-өзі тану 1
78 Умурзакова М.Б. тарих 3 20
тарих 2
тарих 2
6-7в джт 1
тарих 3
тарих 4
таңдау  1
11в тарих 1
11в джт 2
11в таңдау  1
79 Истегулов Б.Р. дене шынық 3 18
дене шынық 3
6-7в дене шынық 3
дене шынық 3
дене шынық 3
11в дене шынық 2
11в таңдау  1
80 Сейтов Ж.Ж. дене шынық 3 18
дене шынық 3
дене шынық 3
дене шынық 3
11а дене шынық 2
11ә дене шынық 2
11а таңдау  1
11ә таңдау  1
81 Карабалин Б. дене шынық 3 18
  дене шынық 3
дене шынық 3
дене шынық 3
дене шынық 3
дене шынық 3
82 Шабилов Е. дене шынық 3 6
дене шынық 3
83 Балмагамбетова Г. дене шынық 3 18
дене шынық 3
дене шынық 3
дене шынық 3
дене шынық 3
дене шынық 3
84 Абдуллаев Б. дене шынық 3 18
дене шынық 3
дене шынық 3
дене шынық 3
дене шынық 3
дене шынық 3
85 Аминов А дене шынық 3 18
дене шынық 3
10а дене шынық 3
дене шынық 3
дене шынық 3
10ә дене шынық 3
86 Жолдыбай Н. дене шынық 3 12
дене шынық 3
дене шынық 3
дене шынық 3
Бестамақ орта мектебінің 2021 жылға арналған сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне ішкі талдау жасау жұмыс жоспары



"Бестамақ орта мектебі" КММ бойынша ата-аналар қауымдастығы алдындағы қоғамдық 
таңдау хаттамасы



Бестамақ орта мектебі бойынша 2020 жылға бөлінген бюджет қаражатының жоспары


      2019-2020 оқу жылы бойынша        Бестамақ орта мектебінің   мұғалімдерінің

     апталық жүктемесінің бөлінуі

Мұғалімдердің аты-жөні

Апталық сағат саны

1

Истегулова     Анара    Гасыровна

9

2

Дощанов   Гайный Конысбаевна

9

3

Интагалив Алтынбек Берикулы

20

4

Шамжанова         Клара      Жолдасовна

25

5

Дустанова Зерип Максутовна

12,5

6

Аккалиева Женисгуль Маратовна

19

7

Ақылбекова     Асел    Кабиболлаевна

9

8

Аминов Амангельды Темирханович

21

9

Анафияева Гулсара Кайбуллаевна

20

10

Ахметова Гульзат Молдагалиевна

24

11

Аязбаев Серик Иркенович

14

12

Аязбаева Анаргуль Эсетовна

18

13

Аяпов   Жубаткан Сейлханович

10

14

Балмағанбетова Гаухар   Берікқызы

15

15

Бекетаева Гулшарат Жолайқызы

23

16

Бердембаева Гулзира Сисенқызы

20

17

Булекбаева Кундей Имамадиновна

13

18

Бурханова Каламкас

24

19

Дилмаганбетова Айсауле Акжалиевна

18

20

Досжан     Сәуле Жанабергенқызы

18

21

Елубаев   Кадир Тыныштыкович

18

22

Ерниязова Жанар Темирбековна

24,5

23

Жарманова Гулсара Абдуллаевна

21

24

Жолды    Ляззат Жумабаевна

9

25

Жумабаев Жанболат Назаргалиевич

9

26

Жылқыбаева Айназар

18

27

Исенова Сулушаш Ихсановна

19

28

Искакова     Айгуль Олжайқызы

19,5

29

Искарина    Маржан Елеусизовна

26

30

Истегулов    Болат Рахимович

21

31

Калдыбаева Алтынай Атабаевна

15

32

Каленова   Гулден Елеуканқызы

23

33

Карабалин Бакытжан Толыбаевич

21

34

Карабатырова Ансаган Батырхановна

21

35

Арыкова Гульназ Ануарбековна

13,5

36

Курманалина Айгуль Аманжоловна

18,5

37

Курманова Лаззат Бауржановна

9

38

Куртекова Алия Сағынғалиевна

18

39

Куртесова Бакитгул Кураковна

18

40

Максачук Вероника                  Фомовна

21,5

41

Молдаулетова Менсулу Ташановна

18

42

Мусина Асем Жарылқапқызы

18

43

Нурмагамбетова Избике Надировна

18

44

Нурпейсова Салтанат Казбековна

20

45

Нұртаза Мөлдір Нұржанқызы

20

46

Оразгалиева Асель Абаевна

18

47

Расмаганбетова Жанна Нурлыбековна

18

48

Сатыбалдина Эльвира Абилкаировна

9

49

Сеитов Жандос Жангельдиевич

21

50

Сулейменова Нурсауле Саламатовна

24

51

Сулейменова Эльвира    Абатовна

22

52

Тулегенова   Баян    Дукенбаевна

24

53

Умурзакова     Майра    Бейбитовна

16

54

Успанова     Айгуль Жанадилевна

26

55

Устенко                   Светлана Германовна

22

56

Утегенова Гульзада Гумаровна

20

57

Шабилов    Ермек Берикпаевич

6

58

Сейтпагамбетова Нургул Тажигалиевна

18

59

Абдуллаев Берик Аманбаевич

15

60

Аминова Алмагул Анесовна

2

61

Ерназарова     Асель     Булатовна

18

62

Алпамысов Жарасбек Абдуллаевич

10

63

Шенгелбаева Райхан Сайляубаевна

18

64

Ерназарова   Назым Жанибековна

21

65

Қуатбай Жансая Қуантайқызы

18

66

Жолдыбаев Марат Максутович

8

67

Мамбетова Гулстан Сериковна

18

68

Джубатова Меруерт Қажмұханқызы

12

69

Рүстем Самал Рүстемқызы

7

70

Ескарина Акжунис Батыркановна

16

71

Мухашева Айнур Бахуадиновна

20

72

Лұқбанов Абай Қайратұлы

6

73

Габдуллина   Гүлмира Егинбаевна

18

74

Жолдыбай Нұрат Максутович

6

75

Елюбаева Гаухар Амангосовна

21

76

Сейтова Гулжанат Жексенқызы

2

77

Дуйсенбаева Роза Маратовна

18

78

Алтыбаева Ушыға Есбаосынована

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
























































































Штаттық қызметкерлердің лауазымдық қызметі мен жүктемесі

Аты-жөні

Қызметі

жүктемесі

1

Истегулова А.Г.

директор

1

2

Сатыбалдина Э.А.

директ. әдіст.жөн.орын

1

3

Акылбекова А.К.

директ.оқу ісінің орын

1

4

Дощанова Г.К.

директ.тәрб.жөн. орын.

1

5

Жолды Л.Ж.

директ.оқу ісінің орын

1

6

Аминова А.А.

психолог

1

7

Сейтова Г.Ж.

психолог

1

8

Жолдыбаева А.М.

әлеуметтік педагог

1

9

Лұқбанов А.Қ.

педагог ұйымдастырушы

1

10

Куптлеуова А.Б.

тәлімгер

1

11

Шабилов Е.Б

әскери басқарушы

1

12

Есендьярова Ж.

тәрбиеші

0,96

13

Жайназарова Ж.Ж.

тәрбиеші

0,96

14

Аймагамбетова А.А.

тәрбиеші

0,96

15

Бибитова Ж.Г.

тәрбиеші

0,96

16

Диярова Д.

тәрбиеші

0,96

17

Ерназарова Н.Ж.

даярлық топтың ағылшын пән.мұғалімі

0,2

18

Булекбаева К.И.

қосымша білім беру педагогы

0,5

19

Аязбаев С.

қосымша білім беру педагогы

0,5

20

Аяпов Ж.С.

қосымша білім беру педагогы

0,5

21

Жолдыбаев М.М.

қосымша білім беру педагогы

1

22

Жарманова Е.А.

кітапханашы

1

23

Аймагамбетова Т.К.

кітапхана меңгерушісі

1

24

Альмуханова А.А.

қосымша білім беру педагогы

0,5

25

Жолдыбай Н.М.

қосымша білім беру педагогы

0,5

26

Балмағамбет С.С.

Лаборант

1

27

Фазылова А.

Лаборант

0,5

28

Куртекова А.

Лаборант

0,5

29

Рустем С.

Лаборант

0,5

30

Кульбаева К.

ШО тәрб.көмекшісі

0,5

31

Аманова М.

ШО дене шынықтыру үйлестірушісі

0,25

32

Аманова М.

ШО қазақ тілінің мұғалімі

0,25

33

Аманова М.

тәрбиеші

1

34

Дильжанова Г.З.

ШО медбике

0,25

35

Моманкулова А.Б.

директордың ШЖО

1

36

Тамбаева А.

бас есепші

1

37

Абилгазина К.А.

есепші

1

38

Жанпейсова С.

іс жүргізуші

1

39

Жакеева А.С.

Вахтер

1

40

Танабергенов Е

жұмысшы

0,5

41

Боканова Г

еден жуушы

1

42

Мынжанова К

еден жуушы

1

43

Етенбаева Г.А.

еден жуушы

1

44

Кужерекова А

күзетші

1

45

Ордаханова Г

еден жуушы

1

46

Абдысалыкова Р

еден жуушы

1

47

Сейдалина Г.

еден жуушы

1

48

Абдулгазизова А

күзетші

1

49

Даулетова А

күзетші

1

50

Наушина А

еден жуушы

1

51

Танабергенов Е

электрик

1

52

Жолдыбай Н.М.

жұмысшы

0,5

53

Есбергенова А

вахтер

1

54

Шортанбаева Д.

хатшы

1

55

Кажигалиева Н.

оператор

1

56

Абдулгазизова А.

оператор

1

57

Нурғабылова А.

оператор

1

58

Казбаева Н.

оператор

1

 

Барлығы

 

49,25

Директордың оқу ісінің орынбасары                    Акылбекова А.К.